"Najszybszy" w Multikinie

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

28 sierpnia o godzinie 20:00 w 18 kinach sieci Multikino odbędą się jedyne w Polsce pokazy filmu dokumentalnego „Najszybszy” („Fastest”).

„Najszybszy” („Fastest”) to dynamiczny pełnometrażowy dokument Marka Neale’a, twórcy motocyklowej trylogii („The Doctor, the Tornado and the Kentucky Kid“, „Faster” i „Charge”), zgłębiający świat najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów MotoGP. Ten ekscytujący obraz ukazuje niesamowite poświęcenie oraz odwagę, których sport wymaga od swoich gwiazd.

W filmie z Ewanem McGregorem w roli narratora, wykorzystano unikalne materiały zakulisowe oraz nigdy wcześniej nie prezentowane wywiady i opinie. Kamera śledzi zarówno radosne wzloty, jak i pogrążające upadki, które odciskają się na dlaszych losach zawodników. Czasem jest też świadkiem spektakularnych powrotów, jak ten Rossiego, który - sięgając po 10 w karierze zwycięstwo w MotoGP - musiał zmierzyć się z powrotem na tor  po kontuzji i stanąć oko w oko z determinacją Jorge Lorenzo.

Występują: Valentino Rossi, Jorge Lorrenzo, Casey Stoner, Ben Spies

Cena biletów: 19 pln

Sprzedaż biletów: Bilety na jedyny pokaz filmu na wielkim kinowym ekranie sprzedawane są w kasach kin lub poprzez naszą stronę internetową.


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy