Multikino zaprasza na Kino na obcasach

Multikino zaprasza na Kino na obcasach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

We wtorek 11 czerwca radomskie Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza wszystkie panie na przedpremierowy pokaz filmuIdealne matki.

Jak zwykle będzie też sporo atrakcji. Przekąski przygotuje Restauracja Pizza Hut. Będzie można również skosztować  yogurtów od Feel The Chill. Firma La Vantil pokaże, jak prawidłowo dobrać idealną bieliznę. O pięknie i zdrowiu opowiedzą przedstawicielki apteki, drogerii i perfumerii SUPER-PHARM.


Film opowiada historię Lil i Roz, które znają się od dziecka. Obie mieszkają w sąsiadujących ze sobą domach położonych nad samym oceanem. Lil od niedawna jest wdową, a mąż Roz wyjechał na południe do pracy w Uniwersytecie w Sydney. Każda z kobiet ma syna. Obaj są atrakcyjnymi młodymi mężczyznami o perfekcyjnych sylwetkach, którzy całymi dniami surfują i opalają się na niewielkiej plaży. Ten sielankowy spokój już wkrótce zostanie zburzony przez huragan emocji i pożądania. Wszystko zacznie się od namiętnego pocałunku jednego z synów… z matką drugiego. O tym do czego to doprowadzi już 11 czerwca przekonają się uczestniczki Kina na obcasach. Bilety już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru najbliższego Kina na obcasach znajduje się na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-idealne-matki/


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/idealne.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96