Maraton Iron Man'a w Multikinie

Maraton Iron Man'a w Multikinie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W nocy z 10 na 11 maja na salach kinowych sieci Multikino nie może zabraknąć fanów Iron Mana, najbardziej ekstrawaganckiego superbohatera współczesnej popkultury.

Uczestnicy zobaczą premierowo „Iron Man 3 3D", „Iron Man 2", „Iron Man" oraz doskonale uzupełniający cała serię film „Avengers". Impreza rozpocznie się o godz. 22.

Iron Man to postać komiksowa stworzona przez wydawnictwo Marvel Comics, które powołało do życia także Spider-Mana, Hulka i Daredevila. Seria filmów o Iron Manie ma wszystko, czego można oczekiwać: dynamiczną akcję, przewrotny humor, świetną obsadę, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne. „Iron Man" to film, który zdobył wielbicieli nie tylko wśród fanów wydawnictw Marvela. Zarówno jego zwolennicy, jak i krytycy docenili czerwono-złotego superbohatera. Seria zdobyła ogromną popularność, w czym zasługa nie tylko efektów specjalnych i szybkiej akcji, ale także świetnej kreacji Robert Downeya Jr. w roli Tony'ego Starka.
Na podstawie komiksu powstały cztery filmy fabularne, które zostaną zaprezentowane podczas najbliższego ENEMEFU.
Kolejności emisji filmów wyjątkowo nie ustala publiczność. Zostaną one zaprezentowane w następującej kolejności: „Iron Man”, „Iron Man 2”, „Avengers” oraz „Iron Man 3”.
Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/noc_iron_man.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96