Kino na Obcasach w MULTIKINIE

Kino na Obcasach w MULTIKINIE
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomskie Multikino zaprasza wszystkie panie na wtorkowe Kino na Obcasach! Tym razem damska widownia obejrzy najnowszą ekranizację głośnej powieści Lwa Tołstoja "Anna Karenina" w reżyserii Joe Wrighta. 

Najbliższe Kino na Obcasach odbędzie się 20 listopada o godz. 20.00. Panie zobaczą przedpremierowo najnowszy film wyreżyserowany na podstawie powieści rosyjskiego pisarza Lwa Tołstoja, "Anna Karenina". W roli tytułowej zobaczymy zjawiskową Keira Knightley, a u jej boki pojawi się zabójczo przystojny Jude Law jako Aleksiej Aleksandrowicz Karenin.„Anna Karenina” to ekranizacja powieści Lwa Tołstoja, która jest jedną z najsłynniejszych historii miłosnych w literaturze światowej. To opowieść o tragicznej miłości Anny Kareniny i Aleksego Wrońskiego. Początkowo główna bohaterka, broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i decyduje się powiedzieć prawdę mężowi. Zostaje wykluczona z petersburskiego życia, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza w końcu do tragedii...

A kto chce zobaczyć ten film wcześniej, ma na to szansę, bowiem Multikino zorganizowało przedpremierowe pokazy "Anny Kareniny" już w najbliższy weekend 17 i 18 listopada.


red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy