Jak było na Kinie Kobiet!

Jak było na Kinie Kobiet!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Panie, tradycyjnie, wyszły z Heliosa uśmiechnięte z zrelaksowane. Był masaż, były nagrody i przezabawna komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie".


Od godz. 18.30 panie mogły obejrzeć pokaz masażu relaksacyjnego w wykonaniu profesjonalnego masażysty z Radomia. Ponadto w sali kinowej się kilkanaście kobiet wygrało cenne nagrody w konkursach. m.in. kosmetyki, wejściówki na basen czy restauracji.

Potem panie obejrzały najnowszą komedię Woody'ego Allena pt. "Zakochani w Rzymie”. W obsadzie gwiazdy - Penelope Cruz, Alec Baldwin, Roberto Benigni, Ellen Page i sam Woody Allen. Przed filmem czeka na Panie moc atrakcji i nagrody od naszych hojnych partnerów.Jak zwykle w filmach Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" ukazują romantyczne zmagania kilku ludzi, którzy spotykają się w wiecznym mieście - w Rzymie. Tym razem zobaczymy znanego architekta z USA, który przeżywa swoją drugą młodość, typowego Rzymianina, który nagle stanie się celebrytą miasta, młodą parę z prowincji, która zostaje uwikłana w splot romantycznych zdarzeń oraz amerykańskiego reżysera operowego, który opracowuje koncert pieśni żałobnych. Ten film watro zobaczyć - zagra w nim sam reżyser, Woody Allen. Z pewnością będzie to komedia pomyłek, śmiesznych sytuacji, kipiącego seksu i pięknego krajobrazu Rzymu.

Co panie sądzą o filmie Allena?

- Wspaniała komedia. Uśmiałam się jak nigdy. Film w pełni ukazał humor reżysera. Przy okazji poruszał ważne problemy społeczne, jak np. sława, miłość, zdrady, seks, moralia. Bardzo ciekawy był wątek zwykłego, typowego rzymianina, którego grał Roberto Begnini i wątek o grabarzu-śpiewaku. Generalnie dobrze się bawiłam. Przyjdę tu za miesiąc - relacjonuje Sylwia z Radomia.

- Allen pokazał, jak Amerykanie są nudni i interesuje ich tylko seks i pieniądze, a Europejczycy, w tym przypadku rzymianie, mają nie po kolei w głowach, są impulsywni, mają szalone pomysły, ale ich życie wydaje się być ciekawsze i mniej sztywne. Standardowo w filmach Allena musi pokazać się seks, zdrada, i jeszcze raz seks. Nie za bardzo śmieszy mnie żart tego reżysera, ale moje koleżanki śmiały się łez - opowiada Katarzyna z Radomia.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ!


Karolina Sierka/fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/film/kk.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96