Jak było na "Kinie Kobiet" w Heliosie!

Jak było na
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

24 października w kinie Helios odbyło się Kino Kobiet! Panie obejrzały komedię Sophie Lellouche "Paryż-Manhattan".

I tym razem panie tłumnie zjawiły się w Heliosie na swoim Kinie Kobiet. Jedna z najpopularniejszych restauracji w Radomiu przygotowała przepyszny poczęstunek. Panie zajadały się chrupiącymi przekąskami i słodkościami. Później damska widownia zobaczyła, co się nosi tej jesieni - odbył się pokaz mody kolekcji jesień-zima 2013. Królowała czerń, brąz, karmel. Proste kroje sukienek, modne dodatki i brak przepychu gwarantują odpowiedni wygląd na każdą okazję.

Tradycyjnie w sali kinowej odbyły się liczne konkursy z cennymi nagrodami, m.in. kurs prawa jazdy kat. B, vouchery do salonu odzieżowego, do restauracji, na zabiegi odnowy biologicznej oraz zestawy kosmetyków. 

Panie obejrzały najnowszą komedię francuską w reżyserii Sophie Lellouche "Paryż-Manhattan".  
Jak mówią krytycy, komedia jest bardzo "allenowska". Mistrz ciętej riposty w czarnego humoru, który twierdzi, że o związkach damsko-męskich wie wszystko, występuje w tym filmie. Tym razem jest w roli doradcy pięknej Alice, która partnera, idealnego mężczyzny. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest wieczna, to wieki czekać nie będzie.

red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy