Dzień Dziecka w Multikinie i Heliosie

Dzień Dziecka w Multikinie i Heliosie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zarówno radomskie Multikino jak i kino Helios przygotowały się na Dzień Dziecka. Na co mogą liczyć maluchy?

MULTIKINO RADOM

Multikino organizuje trzydniowy Dzień Dziecka. 31 maja, 1 i 2 czerwca od 12 do 18 przed kinem odbędą animacje dla dzieci: zabawy na boisku i w kąciku plastycznym, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji. Dzieci będą mogły również wziąć udział w konkursach z czarodziejskim pudłem. W sobotę oraz w niedzielę dzieciom cały czas będą towarzyszyli bohaterowie z bajek. W kinie będzie można obejrzeć filmy: „Tajemnica zielonego królestwa”, „Thor ratuje przyjaciół” oraz „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”. Bilety rodzinne w specjalnej cenie na seanse do godziny 13.

KINO HELIOS

Kino Helios zaprasza 1 czerwca o godz. 10.30  na pokaz bajek pod hasłem "Pierwszy raz w kinie". Będą przedpremierowe filmy animowane, a także wiele atrakcji i konkursów. Seans "Pierwszy raz w kinie" jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. 1 czerwca każdy maluch będący w kinie po raz pierwszy, otrzyma bezpłatny bilet. Za bilet opiekunowie zapłacą 18 zł.

W Heliosie będzie można również obejrzeć filmy: „Tajemnica zielonego królestwa”, „Thor ratuje przyjaciół” oraz „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy