"Dotyk grzechu" w Klubie Dobrego Filmu

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
"Resursa Obywatelska" w Radomiu zaprasza na spotkania z cyklu Klub Dobrego Filmu. W środę 22 stycznia na seansach o godz. 12 i 18 zobaczyć będzie można dramat "Dotyk grzechu".

Bilety w cenie 12 zł do nabycia przed projekcją filmu. Karnety w cenie 45 zł, upoważniające do wstępu na pięć dowolnych projekcji w KDF w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia, dostępne codziennie do godz. 14:30 w siedzibie "Resursy".

"DOTYK GRZECHU"; reż. Zhangke Jia; prod. Chiny/Japonia [2013]; czas trwania: 133 min.O FILMIE
Trzy morderstwa i jedno samobójstwo, a wszystkie popełnione w Chinach… Cztery rodzaje śmierci i cztery wypadki, które naprawdę zdarzyły się w Shanxi, Chongqing, Hubei i Guangdong i odbiły się szerokim echem wśród chińskiego społeczeństwa.

"Dotyk grzechu" Zhangke Jia ("Martwa natura") to inspirowany tradycyjną pekińską operą "Wild Boar Forest" (sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia) oraz artystycznymi filmami o sztukach walki King Hu filmowy portret współczesnej chińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie. Pokazane w filmie historie oparte zostały w większości na faktach, które reżyser odnajdywał na Weibo - chińskim odpowiedniku Twittera.

Źródło: OKiS "Resursa Obywatelska"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy