Co jeszcze w Klubie Dobrego Filmu?

Co jeszcze w Klubie Dobrego Filmu?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Każdy z filmów wyświetlany jest dwa razy – o godz. 12 i 18. Bilety (12 zł) i karnety (45 zł) – do nabycia w Resursie. Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w KDF w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia.

15 stycznia Klub Dobrego Filmu zaprasza na „Perwersyjny przewodnik po ideologiach” w reżyserii. Sophie Fiennes. Slavoj Žižek - wybitny filozof, postać barwna i kontrowersyjna, opowiada w charakterystyczny dla siebie sposób o ideologiach kształtujących naszą rzeczywistość. Jego wypowiedzi zilustrowane są fragmentami z klasyki kina. Filmowa i intelektualna podróż z wielką indywidualnością na pierwszym planie.


Dotyk grzechu” w reżyserii Zhangke Jia to cztery nowele na podstawie autentycznych historii trzech morderstw i jednego samobójstwa. Opowieść o uniwersalnych związkach międzyludzkich. Kino chińskie i kino japońskie w znakomitej, imponującej Europie, kondycji. Film można będzie obejrzeć 22 stycznia.


W ostatnią środę stycznia - polska komedia „Wszystkie kobiety Mateusza” w reżyserii Artura „Barona” Więcka.

Mateusz Kłos jest artystą, hulaką i wielbicielem płci pięknej. Po swojej śmierci odwiedza w snach wszystkie kobiety, z którymi miał romans, co niepokoi ich mężów. Ekranizacja jedynej powieści „Aniołek” Beaty Pawlak, reporterki „Gazety Wyborczej”, radomianki (zginęła tragicznie w 2002 roku), córki słynnego w Radomiu lekarza – Zacheusza Pawlaka..

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy