Wybierz kolekcję - zdobądź nagrody!

Wybierz kolekcję - zdobądź nagrody!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Fashion Show jest organizowany przez Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa Politechniki Radomskiej oraz Radomski Klub Środowisk Twórczych „Łaźnia”. Udział w konkursie bierze 20 kolekcji stworzonych przez młodych i zdolnych projektantów. Finałem będzie pokaz na radomskim deptaku, w trakcie którego profesjonalne jury wyłoni głównego laureata Radom Fashion Show 2012.

Serwis informacyjny Co Za Dzień, jako główny patron medialny, organizuje plebiscyt na najlepszą konkursową kolekcję. Wyłącznie u nas, jeszcze przed pokazem, będziecie mogli zobaczyć oceniane projekty.

Zasady są proste - wystarczy oddać głos w postaci sms-a na kolekcję, która najbardziej Ci się podoba.

Dla osoby, której projekty zdobędą największą ilość głosów, przygotowaliśmy nagrodę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem modelki, modela, wizażystki oraz fryzjera (stworzenie portfolio). Dodatkowo laureat po sesji otrzyma zdjęcia w formie książki fotograficznej.

Głosowanie kończy się 24 sierpnia. 25 sierpnia każda z osób głosujących w naszym plebiscycie otrzyma sms-a zwrotnego z prostym pytaniem, na które wystarczy odpowiedzieć TAK lub NIE. Trzy osoby, które w najkrótszym czasie udzielą poprawnej odpowiedzi, otrzymają od nas karty podarunkowe w wysokości 200 zł na dowolne zakupy w sieci sklepów Reserved.

Regulamin plebiscytu.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy