O godz. 23 kończymy plebiscyt! Wybierz ulubioną kolekcję!

O godz. 23 kończymy plebiscyt! Wybierz ulubioną kolekcję!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Głosowanie kończy się dziś (24 sierpnia) o godzinie 23, pozostało już niewiele czasu na wybranie swojego faworyta. Jeśli jeszcze nie widzieliście wszystkich kolekcji, kliknijcie TUTAJ.

Od wczoraj na czele naszego plebiscytu uplasowała się Karolina Grunwald i jej kolekcja pod tytułem „Mysterium”. Kinga Płatos, która od początku trwania konkursu lokowała się na pierwszym miejscu, aktualnie znajduje się na trzecim. Druga w rankingu obecnie jest Karolina Franke i jej kolekcja „Lekko silna”. Wszystko jeszcze może ulec zmianie ponieważ wyniki są nadal bardzo do siebie zbliżone.

NAGRODY I ZASADY:

Dla osoby, której projekty zdobędą największą ilość głosów, przygotowaliśmy nagrodę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem modelki, modela, wizażystki oraz fryzjera (stworzenie portfolio). Dodatkowo laureat po sesji otrzyma zdjęcia w formie książki fotograficznej.

25 sierpnia każda z osób głosujących w naszym plebiscycie otrzyma sms-a zwrotnego z prostym pytaniem, na które wystarczy odpowiedzieć TAK lub NIE. Trzy osoby, które w najkrótszym czasie udzielą poprawnej odpowiedzi, otrzymają od nas karty podarunkowe w wysokości 200 zł na dowolne zakupy w sieci sklepów Reserved.

Przypominamy, że święto projektowania czyli Radom Fashion Show już w najbliższą sobotę 25 sierpnia! Początek o godz. 19 na radomskim deptaku przed "Łaźnią".
Nina Zaborowska

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy