PSP 34 po raz trzeci otrzymuje certyfikat Cambridge

PSP 34 po raz trzeci otrzymuje certyfikat Cambridge
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W tym roku blisko 40 uczniów PSP 34 przystąpiło do egzaminów Cambridge YLE dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, na trzech poziomach zaawansowania: Starters, Movers i Flyers. Duża grupa uczniów PSP 34 przystąpiła również do bardziej zaawansowanych, młodzieżowych egzaminów Cambridge English: KET na poziomie A2 oraz PET na poziomie B1.

Rozpoczęcie roku w PSP 34

Cambridge English Language Assessment już trzeci raz doceniło pracę szkoły i przyznało PSP 34 zaszczytny tytuł: Centrum Przygotowawczego Cambridge English na rok 2017/18 . Szkoła oprócz certyfikatu otrzymała również własne logo Centrum. Pomimo, że to trzeci certyfikat, PSP 34 nadal jest jedyną Publiczną Szkołą Podstawową w regionie radomskim, która posiada taki tytuł.

Na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego Regionalne Centrum wręczyło PSP 34 Certyfikat , a uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor Danuty Kuźmiuk świadectwa Cambridge.

Ten wyjątkowy tytuł Centrum Przygotowawczego otrzymają, również : Publiczne Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów oraz Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego - Gimnazjum Językowe i Ogólnokształcące Liceum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy