Latający Animatorzy Kultury

Latający Animatorzy Kultury
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Program ma na celu współpracę z animatorami kultury na terenie całego Mazowsza. W ramach tego projektu realizowane będą autorskie pomysły. Specjaliści z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" współpracują z instytucjami kultury, posiadają szerokie doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi oraz wiedzę z aktywnych metod prowadzenia diagnozy lokalnej. 

"Latający Animatorzy Kultury" prowadzą między innymi: warsztaty filmowe, fotograficzne i teatralne. A "Latający Socjologowie" pomagają nawiązać dialog z otoczeniem, zbadać potrzeby danej społeczności, jak również wskazują metody sprawdzenia organizacji danych jednostek. W ramach programu dziesięć organizacji czy instytucji z Mazowsza będzie mogło zaprosić na kilkudniową wizytę (maksymalnie 4 dni) specjalistę z danego zakresu.

W zamian za profesjonalną pomoc instytucja, która weźmie udział w projekcie zobowiązana będzie do zapewnienia dla "Latającego Animatora lub Socjologa" noclegu i wyżywienia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia, a Wizyty specjalistów będą odbywać się od 15 sierpnia do 20 listopada 2012 roku.

Formularz zgłoszeniowy:

http://e.org.pl/latajacy-animatorzy-kultury-i-socjologowieKontakt:

http://www.e.org.pl/latajacyanimatorzy

Karolina Pluta
Kamila Szuba
tel.: (22) 396 55 19
latajacyanimatorzy@e.org.pl

red. D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy