Wakacyjna miłość Mordoli!

Wakacyjna miłość Mordoli!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Podczas wydarzenia, czekają na Was wyjątkowe gry i atrakcje. Teraz, gdy lato w pełni ukazuje nam swoje barwy, szczególnie warto odwiedzić bajkowy świat Magicznych Ogrodów. Mnogość kolorowych kwiatów, szum strumieni i zabawa z całą rodziną na świeżym powietrzu, to atuty świata baśni, z których warto skorzystać.

Podczas wydarzenia, nie tylko poznacie wakacyjną miłość Mordoli, ale także weźmiecie udział
w niesamowitych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Między innymi staniecie do walki w wodnej bitwie, podczas której czeka na Was wiele przyjemnego chłodu w gorące dni lata. Świat baśni odwiedzi Cyrk Szczęście, który z niezrównaną mocą podzieli się z Wami uśmiechem i radością. Spotkacie też pozostałych mieszkańców Magicznych Ogrodów i będziecie wspólnie, całą rodziną bawić się w wyjątkowych bajkowych krainach.

Do zobaczenia w świecie baśni!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony na podstawie oryginalnej, baśniowej historii. Poznasz ją, wędrując przez niezwykłe krainy, które zamieszkały fantastyczne istoty. W tej ekscytującej podróży po baśniowym świecie przemierzysz urokliwe tereny, porośnięte zieloną trawą i bujną, kolorową roślinnością.

Adres do Magicznych Ogrodów: Trzcianki 92, 24-123 Janowiec

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do niedzieli - 10:00 – 19:00

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy