Filmowy Poranek w kinie Helios

Filmowy Poranek w kinie Helios
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Kino Helios zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat na Filmowe Poranki. Spotkania odbywają się w co drugą niedzielę do południa. W programie m.in. gry, konkursy i zabawy z animatorem oraz projekcja filmów. Kolejne spotkanie 9 lutego o godz. 10.30.

Filmowe Poranki to doskonała okazja do spędzenia niedzielnego przedpołudnia z ukochanymi filmowymi bohaterami. Dla niektórych dzieci może to być pierwszy w życiu filmowy seans! Projekcje filmów poprzedzi spotkanie z animatorem, który zorganizuje gry, zabawy i konkursy związane z tematem spotkania. Uczestników czeka wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji.

Repertuar filmów jest specjalnie dobrany do wieku oraz percepcji młodych adeptów kina. Dodatkowo, projekcja odbywa się w specjalnych warunkach - delikatnie przyciemnione światło i lekko wyciszony dźwięk.

Gościem kolejnego Poranka w Kinie Helios będzie właścicielka księgarni Czytammm, pani Anna Kucharska – Łyś. Porozmawiamy o tym, co daje nam czytanie książek, jakie pozycje książkowe są najlepsze dla najmłodszych. Zachęcamy dzieci do przynoszenia swoich ulubionych książek i pochwalenia się nimi przed reszta uczestników Poranka.

Nie przegapcie! O nagrody zadbają nasi partnerzy - Hula Park, Fryzuś, Mamma Leo oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu.

Na lutowym Filmowym Poranku zobaczymy:
  • Wielka przygoda Bolka i Lolka: "Pechowy statek"
  • Reksio: "Reksio remontuje"
  • Przygody myszki: "Myszka i sowa"
  • Podróże kapitana Klipera: "Muszla Maharadży"
  • "Pampalini i hipopotam"

Cena biletu to tylko 10 zł dla każdego uczestnika (zarówno dziecka jak i dorosłego). Bilety już w sprzedaży.

Źródło: Kino Helios

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy