Zmienniczki zawiodły, ale Delta i tak zmiażdżyła rywalki

SKS MEGA-GIM ZAWIDZ – UKS DELTA RADOM 10 : 31 ( 4 : 14 )

Juniorki Delty przywiozły zwycięstwo z odległego Zawidza fot. DeltaJuniorki Młodsze UKS DELTA RADOM na kolejny mecz w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej pojechały do odległego Zawidza.

Od początku spotkania prym nadawały nasze dziewczyny, które szybko uzyskały dziesięć bramek przewagi. W 18 minucie spotkania przy wyniku 1 : 11 trener dał pograć zmienniczkom. Jednak obraz gry diametralnie uległa zmianie. Nerwowość, zgubione piłki, niecelne i niedokładne podania robiły swoje. Dodatkowo doszły niecelne rzuty na bramkę, a gra obronna nie wyglądała za dobrze. Na przerwę piłkarki schodziły przy wyniku 4 : 14 dla Delty. Druga część spotkania powiększanie przewagi Delty. W 50 minucie było już 8 : 26. ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10 : 31 dla Delty Radom.

- Nie powinno się osądzać zwycięzców, ale mam trochę pretensji głównie do zawodniczek wchodzących z ławki. W takich meczach jak z SKS MEGA-GIM ZAWIDZ dostają szansę żeby się pokazać z jak najlepszej strony, a w tym meczu trochę zawiodły moje oczekiwania. Trzeba szybko zapomnieć o tym meczu i skoncentrować się na kolejnych przeciwnikach - mówił po meczu trener Adam Świostek.

Następny mecz Delta rozegra awansem z MKS OCHOTA WARSZAWA już w najbliższy wtorek o godz. 14.30 w hali PSP 18 przy ul. Ofiar Firleja 14. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej.

UKS DELTA RADOM – Janczyk 10, Kogut 5, Pacałowska 5, Kowalska 4, Tuziemek 4, Ogrodniczek 1, Kwiek 1, Szewczyk 1

Kary 6 min (Janczyk, Pacałowska, Tuziemek)