Ostatnie przygotowania Delty do meczu z ChKS-em Łódź (VIDEO)

Ostatnie przygotowania Delty do meczu z ChKS-em Łódź (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Już w najbliższy poniedziałek 11 lutego drużyna Piotra Włoskiewicza pojedzie do Łodzi, by rozegrać spotkanie z przedostatnim w tabeli ChKS. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału video z jednego z treningów radomskiej drużyny. (jakość filmu HD)Po wysokiej porażce przed własną publicznością z Ochotą Warszawa, radomskie szczypiornistki po dwóch tygodniach przerwy, zagrają o kolejne punkty w lidze. Nasz zespół pomimo dwóch tygodni ferii, systematycznie trenował w hali III L.O. w Radomiu. Na zajęciach oprócz seniorek, szkoleniowiec Piotr Włoskiewicz dał szansę pokazania swoich umiejętności juniorkom Delty Radom, które na pewno za kilka sezonów będą zapewne włączone do seniorskiego zespołu.

- Z zespołu juniorek wybrałem kilka dziewczyn, które w ostatnim czasie zasłużyły na treningi z seniorkami. Młode zawodniczki mają zatem możliwość trenowania i grania z pierwszym zespołem, co może tylko korzystnie wpłynąć na ich rozwój sportowy - podkreślił Piotr Włoskiewicz.

Przez ostatni tydzień z zespołem nie trenowała Agnieszka Komorowska. Liderka Delty Radom od soboty (2 lutego) przebywa na obozie narciarskim, który jest warunkiem zaliczenia na studiach Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Mimo braku swojej podstawowej zawodniczki, zespół trenował bardzo ciężko. Jak podkreśla szkoleniowiec Delty, w tym tygodniu głównie jego treningi opierały się na poprawieniu gry w ataku szybkim.

- Nie mamy najlepszych warunków fizycznych, dlatego musimy w inny sposób szukać bramek w spotkaniach. Jednym ze sposobów jest szybki atak. W naszym zespole nie brakuje "wybieganych" dziewczyn i nad tym głównie  skupialiśmy swoją uwagę w ostatnim czasie. Co do nieobecności Agnieszki, uważam że jest na tyle doświadczoną zawodniczką, że da sobie spokojnie radę w najbliższym meczu. A dodatkowo może ten wyjazd, da jej trochę odpoczynku, ponieważ na każdym treningu i meczu Agnieszka daje z siebie maksimum - powiedział Piotr Włoskiewicz.

Na mecz do Łodzi na pewno nie pojedzie Marta Gołąbek, która jest chora. Na spotkanie z ChKS-em nie pojedzie Ola Lament, która przez decyzję trenera nie znalazła się w meczowym składzie. W ostatniej chwili z powodów rodzinnych na mecz również nie pojedzie Dorota Śnieg. Z kolei do kadry seniorskiego zespołu została powołana z juniorek Kasia Kogut, która bardzo dobrze prezentowała się w ostatnich treningach.

Spotkanie Delty Radom z ChKS-em Łódź rozegrane zostanie w najbliższy poniedziałek (11 lutego) o godzinie 16:30 w Łodzi.


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl) / fot. Andrzej Michalik

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy