Dominika Kłosiewicz: "Będziemy świetnie przygotowane do sezonu"

Dominika Kłosiewicz:
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Młode zawodniczki Delty Radom już od tygodnia ciężko trenują do zbliżającego się sezonu.


Dominika Włskiewicz( Delta Radom) przy piłceII ligowa, żeńska drużyna w piłce ręcznej ma za sobą pierwszy tydzień zajęć, po wakacyjnym wypoczynku. Podopieczne trenera Piotra Włoskiewicza, cały cykl przygotowawczy spędzą w Radomiu.

-
Będziemy przygotowywać się na swoich obiektach. Nie jedziemy na obóz, bo nie ma takiej potrzeby. - powiedział w niedawnej rozmowie z naszym serwisem trener Delty.

Do kadry ma dołączyć kilka nowych zawodniczek. My jednak postanowiliśmy porozmawiać z jedną z liderek Delty Radom, Dominiką Kłosiewicz. O zbliżającym się sezonie oraz ubiegłorocznej kontuzji, postanowiła opowiedzieć nam, w krótkiej rozmowie.

Adam Kurasiewicz: Jak się czujesz po zeszłosezonowej kontuzji barku?

Dominika Kłosiewicz (Delta Radom) : Osobiście czuję się dobrze, jednak znów mnie czeka kolejna wizyta u lekarza, który oceni mój stan zdrowia. Wraz z trenerem załatwiam sprawy związane z rehabilitacją. Czuję, że wszystko z moim barkiem jest dobrze, ale to na ile jest "sprawny" powinny pokazać moje pierwsze treningi z zespołem.

Czy zdążyłaś wypocząć przed zgrupowaniem? I czy odczuwasz "głód" piłki ręcznej?

- Czekałam bardzo na to, aż zacznie się nowy sezon. Mam nadzieję, że przygotowania dadzą nam bardzo dużo i w tym sezonie zajmiemy jak najlepsza lokatę. Nie ukrywam, że chciałabym bardzo awansować, ale to takie moje ukryte pragnienie.

Jak przebiegają treningi oraz czego Ty oczekujesz od przyszłego sezonu?

- Co do treningów, to byłam dopiero na jednych zajęciach, także niewiele powiem. Jestem jednak pewna, że trener wszystko dobrze przemyślał i będziemy świetnie przygotowane do sezonu. Poza tym, poszerzył się skład, wiec będzie to kolejny mocny aspekt, który zapewne będzie naszą siłą w rozgrywkach.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/czarni/delta_24.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96