Delta zagrała dwa pojedynki z Varsovią

Niestety w obydwu spotkaniach górą były zawodniczki ze stolicy. Spotkanie z Varsovią II zakończyło się wynikiem 21:31 dla gości. Radomianki zagrały tak naprawdę tylko pierwsze 25 minut spotkania. Później na parkiecie dominował już zespół Varsovii. Warszawianki skrupulatnie wykorzystały fakt, iż bramkarki Delty były bardzo słabo dysponowane i praktycznie każdy rzut w stronę bramki trafiał do siatki radomianek. To spotkanie zostało rozegrane 13 października.

Natomiast 20 października Delta zmieżyła się z UKS Varsovia I. Niestety sytuacja powtórzyła się i radomianki ponownie przegrały.

- Można powiedzieć, że przez pierwsze 25 minut to my prowadziliśmy grę w tym spotkaniu. Niestety mecz trwa 60 minut. Tuż przed przerwą warszawianki uzyskały trzy bramkową przewagę i w drugiej połowie to one dominowały na boisku - mówił po meczu trener Delty Adam Świostek

W tym meczu to bramkarki były mocnym punktem zespołu z Radomia. Delta miała zbyt dużo niewykorzystanych sytuacji rzutowe sam na sam z czystych pozycji. To pozwalało gościom wyprowadzać szybkie kontry, które zamieniały się na bramki.

Nie mogę mieć pretensji do gry obronnej mojego zespołu, dziewczyny dobrze radziły sobie z silniejszymi i starszymi rywalkami, natomiast rzuty na bramkę rywalek pozostawiają wiele do życzenia - dodaje na koniec Adam Świostek

UKS DELTA RADOM – UKS VARSOVIA II WARSZAWA 21 : 31 (9:13)

UKS DELTA – Trybulska, Hajdukiewicz, Janczyk 5 , Kogut 4, Szewczyk 3, Pacałowska 3, Kowalska 2, Wieczorek 2, Ogrodniczek 1, Tuziemek 1 , Kordzińska

UKS DELTA RADOM – UKS VARSOVIA I WARSZAWA 19 : 25 (7:10)

UKS DELTA - Trybulska, Hajdukiewicz, Janczyk 5 , Kogut 5, Tuziemek 4, Szewczyk 3, Wieczorek 1, Ogrodniczek 1, Kordzińska, Kwiek, Pacałowska, Kowalska.