Delta zagra dopiero w listopadzie

Delta zagra dopiero w listopadzie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

UKS Delta Radom w najbliższy weekend będzie pauzowała. Kolejny mecz ligowy z udziałem radomianek zaplanowano na weekend 3-4 listopada, ale nie wiadomo czy i ten termin nie zostanie przełożony. Władze klubu z Radomia chcą rozegrać spotkanie z MKS Ochotą Warszawa dopiero 6. listopada. Jeżeli klub ze stolicy się na to zgodzi to mecz zostanie rozegrany tego właśnie dnia.Jeśli chodzi o sprawy kadrowe to w Delcie nie ma kontuzji za wyjątkiem Dominiki Kłosiewicz, którą prawdopodobnie czeka  operacja barku. Obecnie piłkarki trenują i analizują rozegrane przez siebie spotkania.

- Przeprowadziliśmy analizę naszego meczu w Lublinie, w którym moje zawodniczki raziły nieskutecznością.  Z materiału video, który został nagrany podczas spotkania z SPR-em wynika, że zmarnowaliśmy przynajmniej 15 dogodnych sytuacji. Musimy to poprawić, bo mamy problem ze skutecznością - mówił trener Delty Piotr Włoskiewicz

Cały zespół trenuje nad skutecznością, a bezpośrednie przygotowania do meczu z MKS-em Ochotą Warszawa, rozpoczną się dopiero w przyszłym tygodniu. Radomskie szczypiornistki rozegrają w listopadzie dwa ciężkie spotkania, które jednak należałoby wygrać. Mowa tu o meczach z  zespołem Ochoty oraz o konfrontacji z ChKS Łódź.

Tabela II ligi kobiet w piłce ręcznej


Klub Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Punkty
1.  MKS Ochota Warszawa
2
2 0
0
51
38
4
2.  KSS II Kielce
2 2
0 0 62
50
4
3.  ChKS Łódź
2 1
0
1
54
49
2
4.  UKS Delta Radom
2 1
0
1
52
52
2
5.  AZS UW Warszawa
1
0
0
1
21
30
0
6.  SPR II Lublin
2
0 0 2 38 48
0
7.  MKS Zgierz
1
0 0 1
18
29
0


J P, tabela: lzpr.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy