Delta przegrywa na inaugurację rundy rewanzowej

Pierwsza połowa spotkania, rozpoczęła się od bramki zdobytej dla naszego zespołu przez Olę Janczyk. Kolejne minuty meczu to wymiana ciosów z jednej i z drugiej strony. Dla Delty trafiały Kasia Kogut, Kasia Kowalska i Julita Tuziemek. W 11 minucie radomianki prowadziły 6 : 4 i na przerwę techniczną schodziły w dobrych nastrojach. Niestety po przerwie drużyna z Płocka szybko odrobiła straty i wyszła na 3-bramkowe prowadzenie 9 : 6.

Na przerwę obydwa zespoły schodziły przy wyniku 16 : 16. Przebieg drugiej połowy wyglądał podobnie jaki w pierwszej części meczu. Od około 41 minut meczu drużyna z Płocka zdobyła kilka bramek z rzędu do stanu 22 : 24. Pięć minut później wynik spotkania oscylował na granicy remisu i do końca meczu ważyły się losy tego spotkania. W ostatniej minucie przy wyniku 28 : 28 Delta miała dwie piłki, ale niestety po błędach technicznych radomianki straciły szansę na zdobycie nie tylko bramek ale i zwycięstwa w całym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 28 : 29 dla Płocka.

Od 14 minuty do końca pierwszej połowy meczu graliśmy bramka za bramkę nawet z niewielką przewagą naszego zespołu. Podobnie było w drugiej połowie. O naszej porażce zadecydowały dwa momenty w meczu, zarówno w pierwszej jaki w drugiej połowie meczu po przerwie technicznej pozwoliliśmy sobie rzucić kilka bramek nie odpowiadając żadnym celnym rzutem do bramki przeciwnika, a także trzy nie rzucone rzuty karne - mówił po meczu trener Delty Adam Świostek.

UKS DELTA RADOM – AZS PWSZ JUTRZENKA PŁOCK 28 : 29 (16 : 16)

UKS DELTA RADOM – Trybulska, Janczyk 7, Kogut 4, Tuziemek 4, Ogrodniczek 3, Pacałowska 3, Kowalska 3, Szewczyk 2, Wieczorek 1, Wojdat 1.

KARY – Kogut – 2min

J P, źródło: Delta

Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/delta/thumb.html.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96