Delta przegrała w Łodzi

Delta przegrała w Łodzi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Delta przegrała w Łodzi fot. G M
Nieudany wyjazd do Łodzi, zanotowały radomskie szczypiornistki. Doznały one porażki z Chojeńskim Klubem Sportowym. Zawodniczki Delty pokazały jak nie nalezy grać w ataku. Nie potrafiły oddawać rzutów na bramkę rywalek co się zemściło. Gospodynie były spokojnie do ogrania. Jednak jeśli gra się bez ataku to jak chce się wygrywać? No cóż, są dni lepsze i grosze, mecz w Łodzi był raczej jednym z tych gorszych w wykonaniu drużyny z Radomia.
Wynik dość niski jak na piłkę ręczną. 15:14 brzmi jak wynik do pierwszej połowy, a nie po całych zawodach. Tym bardziej wstyd się przyznać, że tracąc 15 bramek spotkanie przegrywa się spotkanie. Radomianki zamiast rzucać z drugiej linii, gubiły piłki, a większość podań w ich wykonaniu było niecelnych. Miejmy nadzieję, że była to tylko chwilowa niedyspozycja i w następnym spotkaniu będzie nie tylko dużo bramek ale i komplet punktów.

CHKS ŁÓDŹ - DELTA RADOM 15:14 (5:6)
Delta:
Karpińska – Kłosiewicz 3, Komorowska 3, Gołąbek 2, Stachowiak 2, Andrzejewska 2, Sołśnia 1, Czubaj 1, Wolszczak, Strzałkowska, Lament, Durazińska, Wieczorek.

red. P J, źródło: radomsport.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy