Delta ograła SPR II Lublin

Delta ograła SPR II Lublin
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJDelta po inauguracji ligi w Radomiu i porażce z KSS II Kielce jechała do Lublina zmierzyć się z kolejnymi rezerwami ekstraklasowego szczypiorniaka. Tym razem podopieczne Piotra Włoskiewicza wzięły na celownik SPR II i jak się okazało przeciwniczki były łatwym łupem dla radomianek.
 
Już po pierwszej części gry widać było, że Delta zawitała do hali Globus tylko w jednym celu - aby wygrać. Zespół z Radomia prowadził po pierwszej połowie sześcioma bramkami 15:9. A młode zawodniczki SPR-u nie nadążały za tempem gry. Przypomnijmy, że skład lublinianek, tworzą juniorki i juniorki młodsze z drużyn: Roxa Lublin i Dwójka Lublin - występujące pod szyldem SPR II Lublin. Wszystko za sprawą porozumienia jakie uzgodniły ze sobą te trzy lubelskie kluby.

Po przerwie nic się nie zmieniło. Delta dyktowała warunki i ostatecznie dowiozła 6-cio bramkowe prowadzenie do samego końca. Za dobrą grę trzeba pochwalić Komorowską, Brejnak i Kucharczyk, które rzuciły po 5 bramek. 

Delta wygrała pierwszy mecz w II lidze w tym sezonie. Jeśli chodzi o SPR II to była to już druga porażka zespołu Tadeusza Więcka. 

SPR II Lublin – Delta Radom 21:27 (9:15)

SPR: Gruszecka, Szych – Zaprawa 8 , Matejuk 3, Juć 3, Markowicz 3, Moskal 2, Wożniak 1, Siwek 1, Suska, Mróz, Janeczko, Piasecka.

Delta: Karpińska, Betlejewska – Komorowska 5, Brejnak 5, Kucharzyk 5, Gołąbek 4, Andrzejewska 4, Grześczak 2, Wolszczak 1, Sołśnia 1, Durazińska, Śnieg, Kozakowska, Stachowiak.

J P, spr.lublin.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy