"Zgranie w zespole musi funkcjonować należycie"

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podopieczni Wojciecha Stępnia oraz Roberta Prygla trenują na pełnych obrotach przed nowym sezonem na zapleczu PlusLigi mężczyzn.

Czarni Radom rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu na zapleczu PlusLigi w sezonie 2012/2013Tak naprawdę przygotowania rozpoczęliśmy 16 lipca. Każdy z zawodników dostał osobistą rozpiskę z treningami. Z tego co wiem wszyscy podeszli do tego bardzo solidnie. - powiedział trener Czarnych Radom, Wojciech Stępień.

W ostatni poniedziałek 6 sierpnia Czarni Radom zainaugurowali treningi do nowego sezonu w I lidze. Jak podkreśla trener Czarnych Radom, ważne w tym okresie jest zgrać wszystkich zawodników. W szeregach radomskiej drużyny, jest wielu nowych zawodników i muszą oni w pewien sposób "wejść" w zespół.

Planowane są treningi dwa razy dziennie. Pierwsze zajęcia poranne będą czysto siłowe, natomiast popołudniowe już z piłkami. Więcej na pewno będzie takich małych gierek, których celem jest zgranie nowej drużyny. Wiemy dobrze, że jest wielu nowych zawodników, a w siatkówce zgranie w zespole musi funkcjonować należycie. - zakończył szkoleniowiec radomian.

Zachęcamy do obejrzenia materiału video oraz galerii zdjęć z przygotowań Czarnych Radom do nowego sezonu  (jakość HD)

Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy