Zawodnik Czarnych wśród najlepszych w Europie

Zawodnik Czarnych wśród najlepszych w Europie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Biało–czerwoni w świetnym stylu rozpoczęli zmagania w najważniejszych zawodach siatkówki plażowej w Europie. Wygrali wszystkie spotkania w grupie E, pokonując w nich duety z Austrii i Finlandii, a także zwyciężając w bratobójczym spotkaniu z inną polską parą - Jakubem Szałankiewiczem i Michałem Rudolem.

W meczu o ćwierćfinał reprezentanci Polski zwyciężyli natomiast Szwajcarów Nico Beelera i Marco Krattigera 2:0 (21:18, 21:16). O półfinał niepokonani Polacy walczyli z utytułowanymi Aleksandrsem Samoilovsem i Janisem Smedinsem z Łotwy. Gospodarze pewnie wygrali 2:0 (21:14, 21:17), a mecz zakończył się po niespełna 36 minutach.

Michał Bryl z Grzegorzem Fijałkiem to brązowi medaliści rozegranych przed tygodniem Mistrzostw Polski w Mysłowicach. Srebrny medal na tej imprezie wywalczyła para Mariusz Prudel (Volley Rybnik) i Kacper Kujawiak (RCS Czarni Radom). Polacy podczas mistrzostw rozgrywanych na Łotwie zajęli jednak w swojej grupie drugie miejsce i w barażach o awans do kolejnej rundy przegrali z francuską parą Maxime Thiercyemu i Romain Di Giantommaso 1:2 (19:21, 21:12, 9:15).


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy