Zagrają w Tychach o kolejną rundę w Pucharze Polski

Zagrają w Tychach o kolejną rundę w Pucharze Polski
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Już w najbliższą środę (21 listopada) Czarni Radom udadzą się do Tych, by rozegrać kolejne spotkanie w Pucharze Polski z miejscowym Nasconem Tychy.


W ostatnim pucharowym meczu Czarni Radom gładko pokonali siatkarzy z Jaworzna 3:0. Jak zatem będzie z starciu z zespołem Nasconu Tychy na ich terenie?    (fot. Michał Sołśnia)

Podopiecznych Wojciecha Stępnia i Roberta Prygla czeka zatem dość długa podróż - prawie 250km. Zespół Nasconu Tychy jest liderem rozgrywek II ligi w drugiej grupie w obecnym sezonie. W ośmiu kolejkach nie poniósł żadnej porażki i z dorobkiem 22pkt znacznie prowadzi w lidze. Drugi zespół KS Milcz traci bowiem do TKS-u już 7pkt.

Czarni Radom na to spotkanie na pewno nie pojadą w najsilniejszym składzie. Trenerzy zapewne dadzą odpocząć swoim podstawowym siatkarzom przed piątkowym, ligowym meczem z zespołem z Poznania. To jednak nie zmienia faktu, że "Wojskowi" będą chcieli to spotkanie wygrać.

- Nastawienie jest takie, jak przed każdym meczem, czyli przygotowani na "bój" oraz, aby dać z siebie wszystko  powiedział w rozmowie z naszym serwisem Krzysztof Ferek.

Zatem to spotkanie będzie pewnego rodzaju "jednostką meczową" dla siatkarzy, którzy w ostatnich ligowych meczach stali w kwadracie rezerwowych, by nie wypadli z tzw "rytmu meczowego".

- Wydaje mi się, że zagramy zawodnikami, ktorzy w ostatnim czasie grali mniej w meczach ligowych - dodaje atakujący Czarnych Radom.

Warto również wspomnieć, że w drużynie Nasconu Tychy występuje dobrze znany radomskiej publiczności Marcin Owczarski - były siatkarz Jadaru Radom. Spotkanie Nasconu Tychy z Czarnymi Radom rozegrane zostanie o godzinie 18:00 w najbliższą środę - 21 listopada, w hali sportowej w Tychach.


Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy