"Zadyma" w hali MOSIR-u

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podczas poniedziałkowych (19 listopada) zajęć, podopieczni Wojciecha Stępnia oraz Roberta Prygla musieli zmienić plan treningowy. Powód? - prace remontowe w hali MOSIR-u.

Na poniedziałkowym zajęciach Czarnych Radom o godzinie 17:00 stawili się wszyscy siatkarze oraz cały sztab szkoleniowy radomskiej drużyny, jednak to co zastali, wprawiło wszystkich w ogromne zdziwienie.

Przed wieczornymi zajęciami bowiem w hali MOSIR-u trwały jeszcze prace remontowe przy jednym z ganków przy szatniach. Poza ogromnym hałasem, w hali sportowej przy ul. Narutowicza 9, unosił się gęsty pył, który uniemożliwiał wejście na halę.

Narzuca się jedno istotne pytanie. Czy prace remontowe musiały rozpocząć się akurat w poniedziałek, a nie w ostatni weekend, choćby bezpośrednio po meczu Czarnych Radom z Camperem Wyszków?

Warto wspomnieć, że już za dwa dni, w najbliższą środę (21 listopada) "Wojskowi" rozegrają kolejne spotkanie w Pucharze Polski, do którego muszą się odpowiednio przygotować.

W skutek zaistniałej sytuacji, trenerzy podjęli decyzję, że zamiast treningu na parkiecie, zawodnicy udadzą się na odnowę biologiczną.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy