WYCHOWANEK CZARNYCH W AVII ŚWIDNIK

WYCHOWANEK CZARNYCH W AVII ŚWIDNIK
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJWychowanek radomskiego zespołu Łukasz Zugaj po wywalczeniu wicemistrzostwa w rozgrywkach MłodejLigi sezonu 2015/2016  oficjalnie zmienia klub. Siatkarz długo szukał angażu w innym klubie i w nadchodzącym sezonie 2016/2017 będzie bronić barw II-ligowego teamu Avii Świdnik. 

- W Cerrad Czarnych Radom skończył mi się kontrakt, także nadeszła pora na zmianę otoczenia. W Świdniku gra także dwóch chłopaków z Radomia: Damian Płaskociński oraz Michał Jaskulski. Polecili mnie trenerowi Avi, która wyraziła zainteresowanie i tak się znalazłem właśnie w tym zespole. – powiedział w rozmowie z naszym serwisem, Łukasz Zugaj.

Ciekawostką jest, że wychowanek RCS-u zmienia pozycję i od nowego sezonu wystąpi jako atakujący drużyny ze Świdnika.

- Jasne, że czuje się na siłach na nowej pozycji, gdyż od zawsze lubiłem ofensywna grę. Grając na rozegraniu zdobywałem wiele punktów atakiem, a wiele osób mówiło mi, że atak to moja pozycja. Po kilku latach dojrzałem do zmiany pozycji, bo nie ukrywam, że wcześniej trochę się bałem zmian. – dodaje siatkarz.

Łukasz Zugaj z Avią Świdnik związał się roczną umową i zawodnik jest w formie wypożyczenia.

- Jest to kontrakt w formie wypożyczenia, gdyż Cerrad Czarni Radom maja do mnie pełne prawo, gdyż jestem wychowankiem tego klubu. Cieszę się, że zarząd WKS-u zgodził się na wypożyczenie i oba kluby dogadały się bardzo szybko między sobą.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy