Wachnik odchodzi z Cerradu

Wachnik odchodzi z Cerradu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W miniony weekend zawodnik uczestniczył z drużyną w międzynarodowym turnieju na Słowacji. Tymczasem dzisiaj wyjechał do Antwerpii. - Sprawa umowy to kwestia ostatnich dni, więcej nawet godzin - zdradza Mariusz Szyszko. Prezes radomskiego klubu podkreśla również. - Podsumowując dotychczasowy okres treningów pod okiem Raula Lozano jest to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla zawodnika, ale i klubu.

- Staję przed nowym, bardzo ciekawym wyzwaniem. Gra w zagranicznym klubie pozwoli zdobyć mi nowe doświadczenie - przyznaje Jakub Wachnik. Siatkarz wypożyczony został na sezon. - Mój wyjazd nie doszedłby do skutku, gdyby nie istniała opcja wypożyczenia. Chcę wrócić do Radomia jako lepszy, mocniejszy i bardziej doświadczony zawodnik - wyjaśnia okoliczności transferu Jakub Wachnik.

Topvolley CALLANT Antwerpia w mistrzostwach Belgii wywalczył brązowy medal. Dzięki temu uzyskał prawo gry w Pucharze CEV. Zespół prowadzi Alain Dardenne. To nowy szkoleniowiec. Jakub Wachnik nie będzie jedynym siatkarzem z Polski w zespole. W letnim okresie transferowym klub pozyskał Jana Siemiątkowskiego, absolwenta SMS PZPS Spała. Drużynę zasilił też Mateusz Przybyła, dotychczasowy środkowy bloku częstochowskiego AZS-u.  

wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy