W sobotę przedsprzedaż biletów na mecz Czarnych

W sobotę przedsprzedaż biletów na mecz Czarnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W poniedziałek kolejne siatkarskie emocje w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Radomiu gościć będzie AZS Częstochowa. Przedsprzedaż biletów na to spotkanie w sobotę od godz. 11.

Zapowiada się prawdziwa batalia i to nie tylko na parkiecie. Mecze obu drużyn zawsze dostarczały wielu niezapomnianych, pozytywnych wrażeń. Pod względem kibicowskim to wręcz najważniejsza potyczka sezonu.

Obie drużyny w spotkaniu o ligowe punkty po raz ostatnie zmierzyły się w sezonie 2002/2003. To szmat czasu, ale mecze z siatkarską ekipą spod Jasnej Góry nie wymagały większej rekomendacji. Podobnie jest i tym razem. W ciemno obstawiać można, że sympatycy otrzymają spory, wyjątkowy zastrzyk adrenaliny.

Wszystkich którzy chcą nabyć bilety na mecz Cerrad Czarni Radom ? AZS Częstochowa informujemy, przedsprzedaż prowadzona będzie w sobotę (30 listopada). Kasy w budynku MOSiR (ul. Narutowicza) czynne będą w godz. 11-15. W razie potrzeby bilety rozprowadzane zostaną też w poniedziałek od godz. 16. Dwie godziny później siatkarze wyjdą już na parkiet. 

Tak jak w przypadku wszystkich wcześniejszych potyczek, cena wejściówki wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu biletu ulgowego - 15 zł. Prowadzona będzie też sprzedaż na miejsca stojące - 10 zł. Jedna osoba zakupić będzie mogła cztery bilety.


źródło: czarni.radom.pl

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy