W czwartek pierwszy mecz Czarnych o siódme miejsce

W czwartek pierwszy mecz Czarnych o siódme miejsce
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Cerrad Czarni rozpoczynają walkę o siódme miejsce w PlusLidze. Ich rywalem w tej fazie rozgrywek jest Effector Kielce, a pierwszy mecz podopieczni trenera Roberta Prygla rozegrają na wyjeździe w czwartek (17 kwietnia).

Po raz ostatni siatkarze z Radomia wygrali ligowy mecz ponad dwa miesiące temu, a dokładniej 14 lutego, kiedy to pokonali BBTS Bielsko-Biała. Od tamtego czasu Czarni pozostają bez triumfu. Tę niekorzystną passę będą chcieli przerwać w czwartkowy wieczór, kiedy to rozpoczną rywalizację o siódme miejsce w PlusLidze.

Rywalem podopiecznych trenera Roberta Prygla jest w tej fazie rozgrywek Effector Kielce, który w obu bezpośrednich starciach w fazie zasadniczej okazał się lepszy od radomian. Obie porażki były dotkliwe dla radomian.

Czarni na pewno mają jeszcze sobie i kibicom coś do udowodnienia w tym sezonie. Faza play-off jak dotąd układa się dla nich fatalnie, a spotkania z Effectorem są dodatkowo doskonałą okazją do rewanżu za porażki z kielczanami w fazie zasadniczej.

Początek meczu Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom w czwartek (17 kwietnia) o godz. 18:00 w Hali Legionów w Kielcach, ul. Boczna 15. Zapraszamy na naszą relację LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy