Szybki zwycięstwo mistrzów

Kibice, którzy w sobotę stawili się w hali MOSiR-u, emocje mogli przeżywać tylko w pierwszym secie. Premierowa partia była bardzo wyrównana, a radomianie wygrali ją dopiero po nerwowej końcówce 26:24.

W dwóch kolejnych setach zarysowała się duża przewaga gospodarzy. Czarni brylowali w ataku i nie pozwolili rywalom na nawiązanie wyrównanej gry. Obie partie zakończyły się wyraźnym zwycięstwem Cerradu.

- W porównaniu do poprzedniego sezonu drużyny zostały przebudowane, ale Łuczniczka to zawsze niewygodny przeciwnik. Zwycięstwo cieszy. Tym bardziej, że za kilka dni przed zespołem kolejne spore wyzwanie - mecz w Gdańsku - podsumował potyczkę Jacek Skrok, prezes radomskiego klubu cytowany na oficjalnej stronie Czarnych Radom.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Jakub Zwiech.

RCS Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (26:24, 25:17, 25:19)

RCS Cerrad Czarni: Zugaj, Wasilewski, Zwiech, Moniak, Kaźmierczak, Jerzyna, Filipowicz (libero) oraz Zdrojewski
Łuczniczka: Wołowicz, Bobrowski, Rajsner, Wiese, Kleinschmidt, Mikler, Stysiał (libero) oraz Różański, Menedel,  Lesiuk, Herman, Blige, Ratajczak, Zimniak

KD / fot. Joanna Gołąbek

Warning: getimagesize(img/zajawki/siatka02.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96