Sprawdzian Czarnych z mistrzem Polski. Przedsprzedaż we wtorek

Sprawdzian Czarnych z mistrzem Polski. Przedsprzedaż we wtorek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przygotowujący się do rundy rewanżowej siatkarze Cerrad Czarnych Radom w piątek wyjeżdżają do Rzeszowa. Na Podkarpaciu zespół prowadzony przez Roberta Prygla rozegra dwa mecze z Asseco Resovią Rzeszów. Tymczasem przedsprzedaż biletów na spotkanie z Transferem Bydgoszcz prowadzona będzie 7 stycznia.

Dwumecz w Rzeszowie ma mieć typowo szkoleniowy charakter. W obu ekipach zabraknie siatkarzy, którzy właśnie w najbliższy weekend zagrają w eliminacjach do mistrzostw świata. W niczym nie umniejsza to jego rangi. - Cel jest jasny. Chcemy jak najlepiej przygotować się do meczu z Transferem - podkreśla Robert Prygiel. Trener Czarnych jest przekonany, że tak jak przed kilkoma dniami w potyczce z warszawską Politechniką, konfrontacja z mistrzem kraju jego podopiecznych da wiele walorów szkoleniowych. - W meczu z Politechniką w Wołominie wszyscy otrzymali szansę gry i muszę przyznać, że zaprezentowali się nieźle. Liczę, że tym razem będzie podobnie - mówi Robert Prygiel. 

W piątek i sobotę siatkarze zagrają w Rzeszowie. Tymczasem w środę (8 stycznia) kibiców czekają kolejne siatkarskie emocje w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak już wspomniał trener Czarnych, w Radomiu gościć będzie Transfer Bydgoszcz. Rywal w tabeli PlusLigi zajmuje co prawda ostatnie miejsce, ale na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym sezonie. Siatkarze z kujawsko-pomorskiego zapowiadają walkę o każdego seta. Dlatego radomianie nastawić muszą się na prawdziwą batalię. - W tabeli drużyny dzieli spora różnica punktowa, ale z tego co pamiętam spotkania z Bydgoszczą zawsze miały bardzo interesujący przebieg. Dostarczały wielu niezapomnianych, pozytywnych wrażeń - podkreśla Wojciech Stępień. Drugi szkoleniowiec Czarnych jest przekonany, że sympatycy i tym razem otrzymają spory, wyjątkowy zastrzyk adrenaliny.

Wszystkich którzy chcą nabyć bilety na mecz Cerrad Czarni Radom - Transfer Bydgoszcz informujemy, przedsprzedaż prowadzona będzie 7 stycznia (wtorek). Kasy w budynku głównym MOSiR (ul. Narutowicza) czynne będą w godz. 15-18. Bilety rozprowadzane będą też w środę od godz. 16. Dwie godziny później siatkarze wyjdą już na parkiet. Tak jak w przypadku wszystkich wcześniejszych potyczek cena wejściówki wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu biletu ulgowego - 15 zł. Tradycyjnie prowadzona będzie też sprzedaż na miejsca stojące - 10 zł.


źródło: czarni.radom.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy