Siatkarze z Radomia w kadrze na Czarnogórę

Siatkarze z Radomia w kadrze na Czarnogórę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Jeżeli nie wydarzy się nic zaskakującego Michał Kędzierski, Jakub Wachnik i Bartłomiej Bołądź już w piątek powinni zadebiutować w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Przed szansą występu w meczach z Czarnogórą w Miliczu stoi również Adam Kowalski.

Rozgrywający, przyjmujący a także atakujący Cerradu Czarnych Radom są pewniakami. Tymczasem Adam Kowalski na decyzję trenera Andrzeja Kowala oczekiwać będzie najprawdopodobniej do piątku. Libero radomskiej drużyny o miejsce w reprezentacyjnej dwunaste rywalizuje z Michałem Żurkiem z Indykpolu AZS Olsztyn. 

Po kilkunastu dniach wytężonej pracy w czwartek reprezentanci Polski mieli nieco luźniejszy. - W planach znalazł się tylko popołudniowy trening. Przed obiadem mieliśmy wolne - zdradza Jakub Wachnik. Siatkarz z Radomia podkreśla bardzo dobrą atmosferę w kadrze. - Tworzymy zgrany kolektyw. Pod okiem Andrzeja Kowala trenujemy krótko, ale wszyscy dogadujemy się bez najmniejszych zastrzeżeń - zapewnia. 

Atrakcją piątkowego meczu z Czarnogórą będzie 10., jubileuszowa edycja Alei Gwiazd. Podczas ceremonii odciski swoich dłoni w Alei Gwiazd Siatkówki na milickim rynku zostawią takie światowe sławy, jak Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Wilfredo Leon i Karch Kiraly. Nowe Polskie ślady należeć będą do Magdaleny Śliwy i Artura Popko.

MN / czarni.radom.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy