Siatkarze Czarnych zaczną treningi 6 sierpnia

Siatkarze Czarnych zaczną treningi 6 sierpnia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Czarni Radom szóstego sierpnia rozpoczną przygotowania do pierwszego od jedenastu lat sezonu w ekstraklasie. Na pierwszych zajęciach radomianie spotkają się nad zalewem na Borkach, a trener Robert Prygiel zapowiada, że drużyna będzie przygotowywała się bardzo solidnie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w okresie przygotowawczym Czarni skupią się na zajęciach w Radomiu. - Rozpoczniemy od dwóch treningów przygotowawczych. Korzystając z gościnności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 6 i 8 sierpnia ćwiczyć będziemy nad zalewem na Borkach. Pobiegamy, trochę pogramy w plażówkę. Oczywiście będzie dużo rozciągania. Zajęcia mają wprowadzić zawodników w dużo cięższy rytm, który planuję w kolejnych dniach - zdradza na łamach czarni.radom.pl Robert Prygiel.

Zajęcia na hali rozpoczną się w kolejnym tygodniu, a wcześniej radomianie będą uczestniczyć w imprezie sportowej, którą zorganizuje E.Leclerc Radom. - To ukłon nie tylko w stronę naszego wypróbowanego partnera, ale też wszystkich sympatyków klubu. Nie znam jeszcze szczegółów, ale z tego co się orientuje 10 sierpnia przy ul. Toruńskiej ma być prawdziwe święto sportu na które już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszam - mówi trener.

W pierwszych tygodniach przygotowań Czarni będą uczestniczyć w zajęciach dwa razy dziennie. Szkoleniowiec zaplanował zajęcia w hali i siłowni. Nie zabraknie także spinningu.

Następnie przyjdzie czas na mecze kontrolne. Czarni na pewno będą gospodarzem Radomskiego Festiwalu Siatkówki, który odbędzie się w dniach 20-21 września. Tydzień później radomianie wezmą udział w turnieju w Bielsku-Białej. Ponadto trener planuje również udział w jeszcze jednym turnieju, a także pojedyncze sparingi. Łącznie będzie to około 10-12 gier kontrolnych.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/czarni/czarni_avia_03.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96