Rosa musi wygrać! We wtorek trzeci mecz z Anwilem

Rosa musi wygrać! We wtorek trzeci mecz z Anwilem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przed Rosą Radom trudne zadanie. W serii ćwierćfinałowej podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego przegrywają z Anwilem Włocławek już 0:2. We wtorek (6 maja) rywalizacja przenosi się do Radomia i gospodarze zrobią wszystko, aby ją przedłużyć i na piąte spotkanie wrócić do Hali Mistrzów!

Aby tak się stało, ekipa z Radomia musi wygrać dwa kolejne starcia. Pierwsze dwa pojedynki serii były bardzo zacięte i wyrównane. To jednak "Rottweilery" były bardziej skuteczne w końcówkach, dzięki czemu wygrały oba mecze. Niewykluczone, że podobny przebiegł będzie miał pojedynek numer trzy - oby jednak zwycięzca tym razem był inny!

Wtorkowy mecz będzie chyba najpoważniejszym testem dla radomskich koszykarzy  w tym sezonie. Awans do półfinału stał się co prawda bardzo odległy, ale wciąż jest realny. Marginesu błędu już jednak nie ma - we wtorek trzeba wygrać!

Rosa przystąpi do meczu bez swojego rozgrywającego Kamila Łączyńskiego, który z powodu urazu kostki wypadł ze składu po pierwszym spotkaniu z Anwilem w fazie play-off .

Początek meczu Rosa Radom - Anwil Włocławek we wtorek 6 maja o godz. 17:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Bilety w internetowej przedsprzedaży można nabyć na stronie kupbilet.mosirradom.pl lub w kasach w dniu meczu od godz. 15:00.

Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy