Robert Prygiel w kadrze trenerskiej na Ligę Europejską!

Robert Prygiel w kadrze trenerskiej na Ligę Europejską!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Robert Prygiel został asystentem Andrzeja Kowala w reprezentacji Polski, która w 2014 roku występować będzie Lidze Europejskiej. Do klubu wpłynęło oficjalne powołania dla szkoleniowca klubu Cerrad Czarni Radom.

Umiejętności debiutującego w minionym sezonie w roli pierwszego szkoleniowca nie uszły uwadze Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Praca Roberta Prygla doceniona została przez Andrzeja Kowala, który zaprosił opiekuna Cerrad Czarni Radom do współpracy w sztabie zaplecza pierwszej reprezentacji.

- Cieszę się z tego, że otrzymałem taką szansę i bardzo za nią dziękuję. Będzie to na pewno niezwykle cenne i bardzo ważne doświadczenie, które pomoże mi w dalszej pracy trenerskiej - podkreśla Robert Prygiel.

Przygotowania do rozgrywek Ligi Europejskiej reprezentacja Polski rozpocznie 18 maja od badań w Warszawie. Później kadra przeniesie się do Szczyrku. W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich siatkarze przebywać mają do 30 maja. Zespół Andrzeja Kowala na międzynarodowej arenie zadebiutuje 6 i 8 czerwca meczami z Czarnogórą. Rywalami będą również ekipy Grecji, Rumunii i Azerbejdżanu.

Przypomnijmy, że w kadrze na Ligę Europejską znalazło się czterech siatkarzy Cerrad Czarnych Radom: Bartłomiej Bołądź, Michał Kędzierski, Adam Kowalski i Jakub Wachnik.

MN / czarni.radom.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy