Robert Prygiel: Sytuacja kadrowa jest mało komfortowa

Robert Prygiel: Sytuacja kadrowa jest mało komfortowa
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Takiej sytuacji kadrowej Cerrad Czarni Radom jeszcze nie mieli. Od ponad miesiąca w skutek urazu stopy, do regularnych treningów nie jest zdolny Jakub Urbanowicz. W czwartek (2 lutego) niegroźnej wydawałoby się kontuzji nabawił się inny z przyjmujących Łukasz Wiese. Niestety, uraz kciuka okazał się na tyle poważny, że zawodnik z Bydgoszczy będzie pauzować minimum sześć tygodni, nie wliczając w to rehabilitacji.

Cerrad Czarni Radom pozostają zatem w tym momencie jedynie z dwoma nominalnymi przyjmującymi Tomkiem Fornalem oraz Wojciechem Żalińskim. Klub Cerrad Czarnych Radom nie może również skorzystać z tzw. jokera medycznego. Obecnie zespół Roberta Prygla podczas treningów uzupełniany jest siatkarzami z MłodejLigi, jednak w najbliższych spotkaniach będzie musiał sobie radzić z tylko dwoma przyjmującymi.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu ze szkoleniowcem Wojskowych - Robertem Pryglem, z którym rozmawiał Adam Kurasiewicz.Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy