Robert Prygiel: Rywalizacja jest coraz większa (VIDEO)

Robert Prygiel: Rywalizacja jest coraz większa (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Drużyna Cerrad Czarnych Radom sumiennie przygotowuje się do kolejnego sezonu w PlusLidze. Siatkarze trenują od poniedziałku do piątku, szlifując formę na siłowni jak również na hali radomskiego MOSiR-u. DO składu Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia dołączył środkowy David Smith, a w ostatnią środę na pierwszych zajęciach pojawili się atakujący Jakub Ziobrowski i przyjmujący Tomasz Fornal.

- Mamy coraz lepszy komfort pracy. Z dnia na dzień jest nas coraz więcej. Obecnie kadra liczy trzynastu siatkarzy i zupełnie inaczej wyglądają nasze treningi. W końcu możemy sobie zaplanować formy gry, a rywalizacja w zespole jest coraz większa. - podkreśla szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom, Robert Prygiel.

W najbliższy weekend siatkarze Cerrad Czarnych Radom zagrają o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Roberta Roguskiego - „Siatkówka w Trójce”. Turniej rozegrany zostanie z okazji otwarcia nowej hali sportowej w podwarszawskiej miejscowości. Siatkarska impreza podzielona została na dwie części - rywalizację drużyn żeńskich oraz męskich. Drugą zaplanowano na sobotę i niedzielę. Obok zespołu z Radomia kibice obejrzą w akcji ekipy: PGE Skry Bełchatów, Asseco Resovii Rzeszów i ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. 

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania całego wywiadu z pierwszym trenerem drużyny Wojskowych. Materiał przygotował dla Państwa Adam Kurasiewicz.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy