RCS Czarni ze zwycięstwem na inaugurację Młodej Ligi

RCS Czarni ze zwycięstwem na inaugurację Młodej Ligi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Siatkarze RCS Czarnych Radom w sobotę (27 września) zainaugurowali rozgrywki Młodej Ligi. Podopieczni Andrzeja Sitkowskiego rozbili na wyjeździe drużynę Effectora Kielce 3:0! MVP meczu został wybrany kapitan radomskiego zespołu Daniel Chudzik.

Pierwszy mecz i od razu przekonujące zwycięstwo - taki scenariusz napisali swoim rywalom z Kielc podopieczni Andrzeja Sitkowskiego. Radomianie zdominowali siatkarzy Effectora Kielce, pokonując ich gładko w trzech setach 16:25, 17:25, 18:25.

Gospodarze nie zagrozili radomskiej drużynie w żadnej z partii. Dużą rolę w premierowym meczu RCS Cerrad Czarnych Radom w Młodej Lidze na pewno miało nastawienie samych zawodników, którzy na mecz wyszli bardzo skoncentrowani i zdeterminowani w walce o każdą piłkę.

- Z piłki na piłkę byliśmy coraz bardziej pewni siebie. Zagraliśmy bardzo dobrze w zagrywce jak i w kontrataku. Wszyscy spełniliśmy zadanie w 100%. W ekipie z Effectora zagrało dwóch seniorów, lecz to nie przeszkodziło nam w zgarnięciu pełnej puli - powiedział po meczu Jakub Strzelecki, libero radomskiego zespołu.

W Czarnych najlepiej punktowali: Łukasz Hamiga - 15 punktów oraz Daniel Chudzik - 23 punkty, który w tym spotkaniu zgarnął statuetkę MVP meczu. Kolejny mecz siatkarzy RCS-u w Młodej Lidze odbędzie się 4 października w Radomiu, a ich rywalem będą siatkarze z Olsztyna.

AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce - RCS Cerrad Czarni Radom 0:3 (16:25, 17:25, 18:25)
MVP: Daniel Chudzik (RCS Cerrad Czarni Radom)
AZS Politechnika: Gałązka, Spelak, Wacek, Janusz, Maćkowiak, Sobota, Dzierżyński (libero) oraz Więckowski, Salwerowicz, Fortuna, Piwowarski, Wojtachnio
RCS Cerrad Czarni: Surmacz, Machowicz, Hamiga, Czarnecki, Chudzik, Jaskulski, Strzelecki (libero) oraz Kaźmierczak, Gęborys

MN / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/siata/tn_dsc_2935.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96