Raul Lozano i siatkarze na Air Show

Raul Lozano i siatkarze na Air Show
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Szkoleniowiec zapewnia. - Air Show to fantastyczna impreza - nie ma wątpliwości Raul Lozano. Trener siatkarzy klubu Cerrad Czarni Radom przyznaje, że dotychczas Air Show znał wyłącznie z przekazów medialnych. - Przed laty, gdy pracowałem z kadrą, to w tym samym czasie odbywała się kolejna edycja Air Show w Radomiu. Miałem zaproszenie, ale ze względu na obowiązki i pobyt w innym mieście nie mogłem przyjechać. Teraz pracuję z siatkarzami radomskiego klubu. Jestem na miejscu i nie przepuszczę takiej okazji - zapewnia.

Raula Lozano na lotnisku w Radomiu spotkać będzie można przed południem w sobotę. Później szkoleniowiec wybiera się na Memoriał Jerzego Huberta Wagnera. - To będzie dla mnie bardzo pracowity dzień. W Toruniu po prostu muszę być. W kadrze Polski jest przecież Artur Szalpuk, zawodnik naszego klubu. Być może będę miał okazję zobaczyć tego siatkarza w akcji na boisku. Zanim jednak wybiorę się w podróż do Torunia, odwiedzę radomskie lotnisko - podkreśla trener.

Fanów siatkówki i zespołu Cerrad Czarni Radom zapraszamy do Namiotu Promującego Sport w Radomiu, który w czasie Air Show znajdować się będzie na terenie lotniska na Sadkowie. W sobotę przedstawiciele siatkarskiego klubu obecni będą w godz. 10-12. W niedzielę natomiast w godz. 16-18. Obok siatkarzy spotkać i porozmawiać będzie można z piłkarzami Radomiaka, futbolistami Greenducks, a także koszykarzami ROSY. Organizatorzy zapewniają też inne sportowe atrakcje. 


wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy