Przedsprzedaż biletów na mecz Czarni - Skra

Przedsprzedaż biletów na mecz Czarni - Skra
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przedsprzedaż biletów na mecz Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (sobota, 2 listopada, godz. 17:00) odbędzie się w środę 30 października. Ceny bez zmian, a jedna osoba będzie mogła kupić tylko cztery wejściówki.

Bilety będzie można nabyć w środę od godz. 15 w głównej kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (przy wejściu na stadion od ul. Narutowicza). Ich ilość będzie ograniczona. Ceny pozostały bez zmian. Bilet normalny kosztuje 30 złotych, a młodzież i studenci zapłacą 15 złotych. Będzie można również nabyć wejściówkę na miejsca stojące w cenie 10 złotych.

Zarząd Czarnych informuje, że jedna osoba zakupić będzie mogła tylko cztery wejściówki. - Większa ilość nie będzie sprzedawana. Wprowadzenie powyższego limitu to efekt licznych sugestii, a także doświadczeń związanych z przedsprzedażą na mecz z mistrzem kraju, który prowadziliśmy przed dwoma tygodniami - uzasadnia tę decyzję na łamach czarni.radom.pl Janusz Stańczuk. 

W środę będzie
istniała także możliwość zaopatrzenia się w karnet, którego cena wynosi 500 zł. Uprawnia on do wejścia na wszystkie pozostałe mecze fazy zasadniczej, spotkania kolejnej rundy, a także pojedynki Pucharu Polski rozgrywane w radomskiej hali MOSiR.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy