Przed Cerrad Czarnymi generalny sprawdzian przed ligą

Przed Cerrad Czarnymi generalny sprawdzian przed ligą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (godz. 14.00) odbędzie się losowanie meczów w ramach „Partnerstwa Regionalnego Czarni”. - To autorski projekt promujący siatkówkę w miastach i gminach naszego regionu pod patronatem Stowarzyszenia CZARNI Radom - przypomina Mariusz Szyszko, prezes klubu Cerrad Czarni Radom. Tak jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również teraz przedstawiciele każdej gminy będą pełnili rolę partnera spotkania.

- W rundzie zasadniczej rozegramy 30 meczów. W każdym na koszulce libero będzie widniał herb danej gminy. Każda z gmin, czy miejscowość będzie miała też możliwość dodatkowej promocji. Chcemy zachęcić ludzi do oglądania siatkówki. W Radomiu mamy wiernych i oddanych kibiców, ale staramy się wyjść także poza miasto, do okolicznych miejscowości - podkreśla Mariusz Szyszko.

Obok Starostwa Powiatowego w Radomiu, Gmin Wierzbica, Jedlińsk, Pionki, Przytyk, Zakrzew, Gózd, Garbatka-Letnisko, a także Miasta i Gminy Przysucha, Iłża, Białobrzegi, Zwoleń, Kozienice, dotychczasowych uczestników projektu, w sezonie 2016/2017 przybędą dwa kolejne samorządy. - O wszystkim poinformujemy podczas uroczystego losowania. Naszym celem jest budowanie trwałej, partnerskiej współpracy. Bardzo mnie cieszy, że idea nad którą ciągle pracujemy zyskuje nowych zwolenników - zapewnia Mariusz Szyszko.

W piątek podczas uroczystego losowania w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach dowiemy się nad którymi z meczów drużyny Cerrad Czarnych Radom w sezonie 2016/2017 patronat sprawować będą poszczególne gminy. Sportowym akcentem weekendu będzie natomiast turniej siatkarski z udziałem czterech zespołów. W jego programie nastąpiła zmiana. W ostatniej chwili swój przyjazd odwołał Cuprum. Zespół z Lubina zastąpi MKS Będzin. Ponadto zagrają: Espadon Szczecin, Indykpol AZS Olsztyn i oczywiście Cerrad Czarni Radom.

 

Terminarz Turnieju Partnerstwa Regionalnego

23 września - KOZIENICE

Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin godz. 17.00
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn , godz. 19.00

(Hala Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, ul. Głowaczowska 48)

24 września – STARACHOWICE

Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin (godz. 16.00)
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin (godz. 18.00)

(Miejska Hala Sportowa, ul. Jana Pawła II 22.)

25 września – KOZIENICE

Espadon Szczecin – MKS Będzin (godz. 10.00)
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn (godz. 12.00)

(Hala Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, ul. Głowaczowska 48)


(źródło: wksczarni.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy