Poważna kontuzja przyjmującego Cerrad Czarnych Radom!

Poważna kontuzja przyjmującego Cerrad Czarnych Radom!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Z klubu Cerrad Czarnych Radom wraz z nowym tygodniem, nie napłynęły najlepsze informacje. W skutek kontuzji odniesionej na treningu, podczas ostatniego meczu, w składzie WKS-u z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, zabrakło przyjmującego, Łukasza Wiese.

Powodem absencji zawodnika, jest uraz kciuka, który okazał się bardzo poważną kontuzją, która eliminuje zawodnika z kolejnych występów w barwach Cerrad Czarnych Radom. 

- Początkowo wydawało się, że uraz nie jest groźny. Szczegółowe badania nie pozostawiły jednak złudzeń. Łukasz Wiese ma skomplikowane złamanie kciuka - informuje Marek Kwaczyński, klubowy lekarz.  We wtorek (7 lutego) zawodnik przejdzie operację, a leczenie potrwa kilka tygodni.

Kontuzja Łukasza Wiese mocno zmartwiła Roberta Prygla. - Wcześniej ze składu wypadł Jakub Urbanowicz, a teraz Łukasz. W pełni zdrowych i gotowych do gry mamy dwunastu siatkarzy. Absencja dwóch przyjmujących mocno skomplikowała naszą sytuację. Tymczasem mamy luty i jeszcze sporo meczów do rozegrania - podkreśla trener Cerrad Czarnych Radom na oficjalnej stronie klubu Cerrad Czarnych Radom.

Sztab trenerski WKS-u ma zatem spory problem, gdyż już w najbliższy piątek (10 lutego) Cerrad Czarni Radom zmierzą się w hali MOSiR-u z Assecor Resovią Rzeszów.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy