O jednego kandydata mniej, na stanowisko trenera Czarnych Radom

O jednego kandydata mniej, na stanowisko trenera Czarnych Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Grzegorz Wagner nie poprowadzi radomskiej drużyny w I lidze.


RCS Czarni RadomSami siatkarze, jak i kibice Czarnych Radom cały czas czekają na nazwisko nowego trenera ich drużyny. W tym tygodniu informowaliśmy Państwa o dwóch kandydaturach Grzegorza Wagnera oraz Dariusza Daszkiewicza.

W pierwszej kolejności zarząd przyszłego beniaminka w I lidze rozpoczął rozmowy z Grzegorzem Wagnerem. Niestety obydwie strony nie doszły do porozumienia, w skutek czego kolejny w kolejce do rozmów jest Dariusz Daszkiewicz.
Do czasu wybrania nowego szkoleniowca wstrzymano również jakiekolwiek rozmowy z zawodnikami co do sprawy kontraktów.Osobiście bardzo chciałbym, żeby w szerokiej kadrze znalazło się co najmniej czterech-pięciu zawodników z drużyny juniorów, którzy zdobyli w tym sezonie srebrny medal. Chłopcy są bardzo chętni do występów w Radomiu i mają nadzieję, że będą mieli taką szansę - przekonuje w rozmowie z RadomSport.pl  Janusz Stańczuk, prezes RCS-u.


Zarząd klubu zdając sobie sprawę z tego, że kadra na I ligę musi się powiększyć, postanowił postarać się o drugą drużynę, która mogła by występować w III lidze siatkarzy.
Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy