Moreau poważnie kontuzjowany. Nie zagra w Czarnych!

Moreau poważnie kontuzjowany. Nie zagra w Czarnych!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przykra informacja napłynęła z Francji. Marien Moreau, który w nowym sezonie miał zagrać w PlusLidze doznał kontuzji, która eliminuje atakującego z gry na kilka miesięcy. Cerrad Czarni Radom zmuszony będzie szukać nowego siatkarza na newralgiczną pozycję.

Marien Moreau podczas zgrupowania w Montpellier nabawił się urazu barku. - Kontuzja wydaje się groźna. Marien nie trenuje już z kadrą Francji. Jego występ wykluczony jest nie tylko w zbliżających się Mistrzostwach Europy - mówi Robert Prygiel, trener Czarnych.

Zawodnik jest już po szczegółowych badaniach. Jego menadżer lojalnie poinformował klub z Radomia, że przerwa w treningach reprezentanta "Trójkolorowych" potrwa przynajmniej cztery miesiące. - Realnie patrząc sezon 2013/2014 Marien ma stracony - podkreśla Robert Prygiel. Szkoleniowiec wierzy, że w miejsce doświadczonego siatkarza beniaminkowi PlusLigi uda się pozyskać tej samej klasy zawodnika.

Trener i siatkarze z Radomia, którzy o kontuzji Mariena Moreau dowiedzieli się na popołudniowym treningu życzą reprezentantowi Francji szybkiego powrotu do zdrowia. - W wywiadzie dla naszej klubowej strony Marien Moreau wspomniał, że już od kilku lat chciał spróbować swoich sił w PlusLidze. Wierzę, że tak się stanie. Kto wie może nawet w barwach klubu Cerrad Czarni Radom - mówi Robert Prygiel.

źródło: czarni.radom.pl / fot. sport24.com

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy