Młodzież Czarnych na podium

Młodzież Czarnych na podium
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Młodzi zawodnicy Czarnych w półfinale ulegli pierwszej ekipie Metro Warszawa 0:2 (8:15, 12:15). W meczu o trzecie miejsce nie dali natomiast żadnej szansy drugiej drużynie stołecznego klubu. Zwyciężając 2:0 (15:5, 15:5) podopieczni Pawła Płatosa zapewnili sobie trzecie miejsce sezonie 2016/2017. Tytuł mistrzowski (pokonując w finale Plas Warszawa 2:1) zdobyło Metro I Warszawa.

Zespół z Radomia wystąpił w składzie: Tomasz Łobodziński, Kacper Marasek, Oskar Druszcz, Marcel Orzechowski, Jakub Płachta i Jakub Kozera. - Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków. Dzięki ich grze możemy cieszyć się z kolejnego sukcesu na Mazowszu - podsumował występ podopiecznych Paweł Płatos.

W przeciwieństwie do poprzednich lat miejsce na najniższym stopniu podium w mistrzostwach Mazowsza, niestety nie zagwarantowało udziału w rozgrywkach ogólnopolskich. Szkoleniowiec i młodzi siatkarze nie załamują jednak rąk. - Oczywiście szkoda, ale zapewnić mogę, że dalej będziemy sumiennie pracować. Wszystko po to aby już w nowym sezonie być jeszcze w lepszej dyspozycji - zapewnił Paweł Płatos.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy