Mistrzowie świata spotkali się z kibicami

Mistrzowie świata spotkali się z kibicami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Reprezentacja Polski juniorów, w której składzie występowało trzech zawodników Cerradu Czarnych Radom, w pięknym stylu wywalczyła mistrzowski tytuł. „Biało-czerwoni” w czeskim turnieju wygrali komplet spotkań i zasłużenie sięgnęli po złote medale. Co ciekawe dla tej drużyny był to kolejny zwycięski turniej. Łącznie Polacy w swojej kategorii wiekowej wygrali 48 spotkań z rzędu!

Teraz po raz pierwszy po wywalczeniu tego tytułu przyjechali do Radomia spotkań się z kibicami. – Od ostatniego meczu w turnieju minęło już dwa tygodnie, w związku z czym emocje nieco opadły. Zdajemy sobie sprawę z tego czego dokonaliśmy i jesteśmy z tego bardzo dumni. Mam nadzieję, że z większością chłopaków z tego rocznika spotkamy się w seniorskiej reprezentacji – powiedział atakujący reprezentacji Polski juniorów Jakub Ziobrowski.

Mistrzowie Świata juniorów spotkali się z kibicami


Tomasz Fornal podkreślił zgranie zespołu. – Naszą siłą było to, że od czterech lat graliśmy wspólnie. W większości znamy się jak bracia i to przyniosło efekt – powiedział przyjmujący Cerradu Czarnych Radom.

Podczas poniedziałkowego spotkania nastąpiła również oficjalna prezentacja Norberta Hubera, który do tej pory nie miał okazji zaprezentować się radomskiej publiczności. Młody środkowy zdradził z jakimi aspiracjami przychodzi do Cerradu Czarnych Radom. – Z chłopakami w juniorach już się przyzwyczailiśmy do wygrywania i teraz bym chciał, żeby tak samo było w PlusLidze w barwach Cerradu Czarnych Radom. Myślę, że w nadchodzącym sezonie możemy dużo namieszać – zapowiedział Norbert Huber.

O celach stawianych przed zespołem wypowiedział się również prezes Wojciech Stępień. – Nie powiem, że naszym celem jest medal, ale bardzo bym chciał, żebyśmy się koło tego medalu zakręcili. Mamy młodą i waleczną drużynę, którą na pewno będzie stać na wiele – powiedział Wojciech Stępień.

Cerrad Czarni Radom przygotowania do nadchodzącego sezonu rozpoczną na początku sierpnia.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy