Łatwe zwycięstwo Czarnych

Goście tylko w pierwszym secie zdołali nawiązać równorzędną walkę z siatkarzami Czarnych. Po stanie gry 6:6 inicjatywa przeszła na stronę gospodarzy spotkania, którzy nie oddali inicjatywy do końca seta. Drugi set to tak naprawdę nieustanne punktowanie rywala przez drużynę z Radomia. Podopieczni Wojciecha Stępnia osiągnęli sporą przewagę dzięki czemu trener mógł wpuścić na parkiet paru zmienników. Zemściło by się to w ostatniej części gry kiedy to goście wyszli na prowadzenie 13:11 jednak wszystko zakończyło się dobrze. Ostatecznie i trzeci set padł łupem Czarnych Radom co dało im przekonywujące zwycięstwo 3:0 w setach.

CZARNI RADOM - CENTRUM AUGUSTÓW 3:0 (25:15, 25:15, 25:18)

Czarni: Gonciarz, Szumielewicz, M. Ostrowski, Prygiel, Staniec, Kocik, Filipowicz (libero) oraz Surma, Pszenny, Skwarek.