KONKURS! Bilet na mecz Czarni - AZS Częstochowa!

KONKURS! Bilet na mecz Czarni - AZS Częstochowa!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższy poniedziałek (2 grudnia, godz. 18:00) Cerrad Czarni Radom rozegrają mecz ósmej kolejki PlusLigi. Przeciwnikiem radomian będzie AZS Częstochowa. Mamy dla Was konkurs, w który możecie zgarnąć bilet na ten pojedynek! Aby wygrać wejściówkę należy odpowiedzieć na pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi:
- Jeden z siatkarzy wrócił w tym sezonie do drużyny AZS-u Częstochowa po dziesięciu latach gry w innych klubach. O jakiego zawodnika chodzi?

Odpowiedzi na pytanie
, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” należy wysyłać na adres m.nowak@cozadzien.pl (w temacie wpisując: Konkurs: Czarni - AZS Częstochowa) do piątku 29 listopada do godz. 10:00. Rozstrzygnięcie konkursu tego samego dnia przed południem.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę, który otrzyma pojedynczą wejściówkę na mecz ósmej kolejki PlusLigi sezonu 2013/2014 pomiędzy Cerrad Czarnymi Radom a AZS Częstochowa (początek spotkania w poniedziałek 2 grudnia o godz. 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu).

UWAGA! W powyższym konkursie rozdamy jeden bilet, a ponadto jeszcze jeden będzie do wygrania na naszym fanpage'u CozadzienSport na Facebooku. Polubcie i śledźcie uważnie!

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy